Katik
Zápis
Prázdniny sa pomaličky končia a tak sa treba pomaličky pripravovať do školy...Nám vysokoškolákom sa škola začína zápisom. Je to také letmé pripomenutie si, že o pár dní potom sa to opäť začne odznova...
28.08.2007 16:02:04
|
celý článok
|
osobné
|
Niečo zo školy
|
komentáre: 0
navigácia
domov
rss/xml
odkaz autorovi
blog.portal.sk
témy
Akcie
Niečo zo školy
vselico
archív
«« 2006
2007
2008 »»
november 2007
august 2007
júl 2007
odkazy
Pagana
depka
foto vychodna 2008
krug peruna
spolužiaci
zlesapocujem
Luciin blog
rozšírenia
Počet zhliadnutí:
Prevádzkované na CMS
TeaGuru
spoločnosti
Singularity, s.r.o.
, © 2004-2014