Katik

Zápis

Prázdniny sa pomaličky končia a tak sa treba pomaličky pripravovať do školy...Nám vysokoškolákom sa škola začína zápisom. Je to také letmé pripomenutie si, že o pár dní potom sa to opäť začne odznova...
28.08.2007 16:02:04 | celý článok | osobné | Niečo zo školy | komentáre: 0

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014